GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8181352

nr 818 1352

Tallrikar

9 del, Famille rose, Kina,

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 april 2013
kl 18:45:35